Двері, перегородки

Поряд з пластиковими вікнами наша компанія пропонує високоякісні вхідні та міжкімнатні пластикові двері в Полтаві.

Металопластикові двері давно і заслужено завоювали популярність споживачів завдяки своїй надійності в експлуатації. Виготовлені з застосуванням посиленого дверного профілю, пластикові двері можуть служити еталоном якості і довговічності. Другим незаперечною перевагою пластикових дверей є їх висока теплоізоляція і шумоізоляція. Такі двері надійно захистять приміщення від зовнішнього шуму і допоможуть заощадити гроші на опаленні або кондиціонуванні будівлі.

До переваг вхідних пластикових дверей, в порівнянні з вхідними конструкціями, виготовленими з дерева, можна віднести їх стійкість до впливу навколишнього середовища, відсутність необхідності в періодичному фарбуванні і невимогливість у догляді. Вхідні двері з пластику можуть бути виконані в варіанті з склінням багатошаровим ударостійким склом або без скління. Таким чином, з огляду на перераховані вище споживчі якості, вхідні металопластикові двері в багатьох випадках є найкращим варіантом вхідних дверей.

Основні характеристики міжкімнатних дверей і офісних перегородок з пластика - це функціональність, естетичність і практичність, які в даному випадку є великими конкурентними перевагами, міжкімнатні пластикові двері прослужать до сорока років, не вимагаючи до себе особливої уваги і не втрачаючи зовнішнього вигляду.

Міжкімнатні пластикові двері ідеальне придбання коли потрібно зробити приміщення зручним, шикарним. За бажанням клієнта двері можуть бути частково засклена або без скла зовсім. Скління може бути виконано в стилі найсучаснішого дизайну. За Вашим бажанням в склопакет можуть бути встановлені: спеціальні термостійкі скла, прості і армовані, звичайний триплекс, багатошаровий триплекс, тоноване скло і скла із захисною плівкою.

Міжкімнатні двері і перегородки з пластика мають високий рівень шумоізоляції. Двері і офісні перегородки виробляються на основі профільної системи шириною 60 - 70 мм. З метою безпеки всі модифікації оснащені замками. Пожежна безпека забезпечується самим матеріалом, з якого виробляються двері і перегородки.