Жалюзі, сітки

Жалюзі - важливий аксесуар, значення якого важко переоцінити. Жалюзі не тільки перешкоджають проникненню яскравого сонця в приміщення, підвищують рівень теплоізоляції, але і надають вікна закінчений, естетичний зовнішній вигляд. Функціональність і естетичність пропонованих жалюзі задовольнять всі вимоги до сучасних сонцезахисним системам.

         Наша компанія пропонує Вашій увазі великий вибір горизонтальних, вертикальних жалюзі.

Пластикові жалюзі - мають достатній запас міцності, прекрасно зберігають форму, не бояться вологи, температурних перепадів, в них не вбирається жир і не проникає бруд. Крім цього жалюзі з пластика не вимагають особливого догляду, за винятком тривіального протирання вологою ганчіркою або губкою з миючим засобом для миття посуду.

 

Основна функція москітної сітки - захищати житлові та робочі приміщення від проникнення всередину комах, а також тополиного пуху і листя. Тканинні пористі матеріали і раніше використовувалися в якості бар'єру від непрошених гостей. Сучасні сітки значно удосконалені і являють собою легкі, але міцні рами, які просто кріпляться на вікна чи двері.

Легка конструкція з алюмінієвого профілю анітрохи не псує зовнішній вигляд вікна. Сітка, натягнута на прямокутний каркас, легко кріпиться до віконної рами за допомогою спеціальних ручок і так же легко знімається на зимовий час. У період, коли комахи просто не зможуть порушити ваш комфорт, москітну сітку краще тримати в квартирі, щоб запобігти негативному впливу на неї опадів і вітру.