Стіклопакети, вибір стіклопакетів

Для багатьох споживачів пластикові вікна і склопакети означають одне і теж, однак це не зовсім так. Склопакет - це не просто частина вікна, а найважливіший його елемент.

Скло у вікні займає близько 80% і через нього відбуваються найбільші тепловтрати. Ми допоможемо Вам розібратися в функціональності і різновиди склопакетів, які використовуються  для установки пластикових вікон. Отже, встановити металопластикові вікна можна зі склопакетом, що складається з 2-х або 3-х стекол, між якими знаходиться повітряна камера. Величина повітряної камери залежить від ширини полого прямокутного перетину профілю, по-іншому званого «дистанційною рамкою». Ця рамка заповнена вбирає вологу речовиною (молекулярне сито, силикогель), яке не дає склу пітніти зсередини, витягаючи частинки вологи з простору між ними.

Склопакети з двома стеклами називаються однокамерними, а з трьома - двокамерними. За рахунок герметичності склопакета, яка досягається використанням спеціальних смол, відпадає необхідність протирати внутрішні поверхні скла.

Наша компанія пропонує Вам встановити вікна в Полтаві, укоплектовані тими склопакетами, які підходять саме Вашому будинку і Вашим вимогам. Залежно від умов експлуатації вікон і місця розташування будинку, квартири (поверховість, близькість до дороги, сонячна сторона, погане опалення, дизайнерські особливості і т.д.) склопакети можуть складатися з стекол різних характеристик: товщина, енергозбереження, сонцезахисні, світлопропускання, колір , ударостійкість, естетичність і т.д