Вибір якісного вікна

На розвиток компанії aluplast, особливо в перші роки діяльності, віконна галузь реагувала скептично, здивовано і недовірливо. Пізніше, коли компанія стала одним з провідних виробників профільних систем на міжнародній арені, повагу і визнання досягнутих успіхів стали, звичайно, переважати. Сьогодні торгова марка aluplast займає вже третє місце на загальноєвропейському рівні і п'яте місце в світі.

Використання вікон з профілів WDS сприяло появі нового терміна «теплономія», який означає економію тепла, енергії і грошей. Теплономія - нова характеристика вікна, що вимірює його енергоефективність. Для холодних зим енергоефективність є ключовою характеристикою при виборі вікна. Пластикові вікна з профілю WDS мають системою енергозбереження, завдяки чому вони успішно вирішують завдання по збереженню тепла в квартирі і, отже, економлять сімейний бюджет.

Металопластикові вікна Steko - це сучасні технології, стиль і високоякісні матеріали! Виготовляються з профілю ПВХ, який армований сталлю. Це забезпечує відмінні експлуатаційні якості і прекрасну міцність виробів. Наші вікна вигідно відрізняються довговічністю і стійкістю до всіх видів погодних впливів. Вікна Steko відзначені сертифікатами якості європейського рівня, відрізняються екологічністю і не виділяють шкідливих речовин, а також відповідають всім стандартам пожежної безпеки.